Zdeněk Kukula

Zdeněk Kukula


Už při naší přípravě se na základě svatebního harmonogramu, ale i přání zákazníka rozhodujeme, jakou techniku a způsob natáčení použijeme. Svatby fotografujeme nejen v Plzni a Praze, alcohol v rámci celé České republiky i mimo ni. Orientační ceny dopravného pro zakázky video svatba v rozsahu 7 hodin a více jsou Plzeň, Praha an okolí ZDARMA, Liberec 500 Kč, Brno 1000 Kč, Olomouc 1300 Kč, Bratislava 1800 Kč. U kratších rozsahů fotografování je zdarma dopravné v Plzni, paušálně 400 Kč pak Praha, a další lokality se kalkulují individuálně s ohledem na ceny zde uvedené.

SHOWS - Standardem je 4 minutový svatební klip, který je sestříhán na hudbu - ten určen pro všechny, kterým chcete ukázat jaká byla Vaše svatba. STONE - nejdražší, ale také zdaleka jedinečný balíček, protože obsahuje také videopozvánku na svatbu a promítání předsvatebního appointment přímo ve svatební den navíc k programu expanded. Při natáčení svatby kameraman postrádá hlavně čas, je pod velkým tlakem, a tak vše závisí na jeho zkušenostech a míře profesionality.

Dokáže zachytit váš svatební den, tak abyste se rádi na něj dívali i za několik let. Na tento váš velký den je velmi důležité si vybrat svatebního kameramana a svatebního fotografa, který dokonale ovládá svůj obor, pracuje s profesionální technikou, zná svatební tradice an umí rychle reagovat na dané změny v průběhu svatebního dne. Během příprav novomanželů se svatební fotograf a kameraman snaží nerušeně zachytit atmosféru, tak abychom nerušili a přitom měli vysoce kvalitní an umělecké záběry. V průběhu dne vám rádi poradíme jak si svatební den zorganizovat tak, abychom měli dostatek času i na externí ​​fotografování a filmování.
Posted in